Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s týmto súhlasíte.

Viac informácií

Vrátenie tovaru a reklamácia

Draps

Záleží nám na tom, aby ste boli s naším oblečením spokojní. Pokiaľ Vám z akéhokoľvek dôvodu nevyhovuje, máte 30 dní na vrátenie tovaru.

Vrátenie tovaru

Nesplnilo naše oblečenie Vaše očakávania? Tovar nám môžete do 30 dní odo dňa doručenia vrátiť. Stačí, keď ho nepoškodený zašlite späť spolu s informáciou, že v súlade s § 1829 odstupujete od kúpnej zmluvy č. (číslo Vašej objednávky).

K vrátenému tovaru pripojte číslo bankového účtu , na ktorý vám zašleme zaplatenú čiastku.

Kompletný tovar zasielajte zabalený v obale zabraňujúcim jeho poškodeniu na adresu:

DRAPS s.r.o. - oddelenie odbytu
Ondřejova 489/13
779 00 Olomouc
Česká republika

Po obdržaní tovaru Vám vrátime zaplatenú čiastku na Váš účet.

Reklamácia

Ak nie je so zakúpeným oblečením niečo v poriadku, dajte nám, prosím, čo najskôr vedieť e-mailom na eshop@draps.cz. Nezabudnite do e-mailu uviesť číslo objednávky, ktorá obsahovala reklamovaný tovar a dôvod reklamácie (popis závady tovaru atď.).

Reklamovaný tovar nám pošlite zabalené v obale zabraňujúcim jeho poškodeniu na adresu:

DRAPS s.r.o. - oddelenie odbytu
Ondřejova 489/13
779 00 Olomouc
Česká republika

Do balíčka pridajte kópiu daňového dokladu a uveďte dôvod reklamácie.

O priebehu vybavovania reklamácie Vás budeme informovať telefonicky alebo e-mailom. Urobíme všetko preto, aby sme Vám mohli reklamovaný oblečenie nahradiť úplne rovnakým kúskom, tentoraz samozrejme v bezchybnom stave. Ak by sa to predsa len nepodarilo, vrátime Vám peniaze na Vami určený bankový účet. Na vybavenie reklamácie máme zo zákona danú lehotu 30 dní, snažíme sa však reklamácia vybavovať čo najrýchlejšie.